Betona pētījumi

Betona pētījumu centrs veic betona un minerālmateriālu testēšanu, rezultātu analīzi, kā arī strādā pie jaunu produktu izpētes projektiem.

Izpētes un testēšanas laboratorijas

Esam dibināti 2000. gadā un piedalījušies daudzu nozīmīgu projektu realizācijā, izstrādājot betona sastāvus laboratorijā un pārbaudot kvalitāti ražotnēs un būvobjektos.

Mūsu laboratorijas atrodas Rīgā, Liepājā un Daugavpilī. Tās ir aprīkotas ar mūsdienīgām testēšanas iekārtām, kas nodrošina uzticamus un precīzus pētījumu rezultātus, turklāt tehniskais aprīkojums tiek regulāri papildināts.

 

Mūsu laboratoriju kontakti pieejami kartē.

Mūsu kompetences

Betona pētījumu centra speciālisti izstrādā un veic betona sastāvu izpēti ar akreditētām un neakreditētām metodēm, tai skaitā nosaka svaiga betona, stiprības deformatīvās un ilgmūžības īpašības.

Visas mūsu kompeteneces pieejamas šeit.

Akreditācija

Betona pētījumu centrs ir Latvijas Nacionālā akreditācijas birojā (LATAK) akreditēta testēšanas laboratorija atbilstoši LVS EN ISO/IEC 17025:2017 standarta prasībām.

Visas mūsu akreditētās kompetences pieejamas šeit.

Pētniecība

Lai nodrošinātu visaugstāko produktu kvalitāti, mūsu profesionālie un pieredzējušie eksperti veic gan izejmateriālu, gan jau gatavu betona paraugu testēšanu.

Mūsu komandām ir kompetence veikt izpēti un attīstību betona, stikla šķiedras betona (GRC - glass reinforced concrete) un sevišķi augstas veiktspējas betona (UHPC - ultra high performance concrete) materiāliem.

Komanda

Betona pētījumu centrā darbojas profesionāla komanda, kas specializējusies svaigā un sacietējošā betona testēšanā būvlaukumā, ražotnē vai laboratorijā. 

Sadarbojoties ar MB Betons grupas dzelzsbetona un transportbetona ražotnēm, veicam arī jaunu produktu izstrādi. 

Sazinies ar mums