MB Betons

MB Betons ir viens no lielākajiem betona produktu ražotājiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Latvijas un ārvalstu tirgos.

 

Par mums

MB Betons grupas uzņēmumi nodarbojas ar saliekamā dzelzsbetona konstrukciju projektēšanu un ražošanu, transportbetona ražošanu un piegādi, minerālmateriālu ieguvi un pārstrādi, kā arī veic betona izpēti un nodrošina betona testēšanu. Grupas uzņēmumos visā Latvijā strādā vairāk nekā 500 cilvēku.

MB Betons uzņēmumi ietilpst UPB uzņēmumu grupā

Grupas uzņēmumi

MB Betons ir viens no vadošajiem betona produktu ražotājiem Baltijas valstīs. Uzņēmuma darbība ietver pilna cikla ražošanu, sākot no inerto materiālu ieguves līdz pat projektēšanai un ražošanai.
Uzzināt vairāk
Dzelzsbetons MB ir viens no vadošajiem dzelzsbetona konstrukciju ražotājiem Baltijas valstīs, kas piedāvā dažādu dzelzsbetona konstrukciju projektēšanu, ražošanu un realizāciju.
Uzzināt vairāk
Transportbetons MB ir plašākais transportbetona ražošanas un piegādes tīkls Latvijā, kas nodrošina kvalitatīva betona operatīvu piegādi jebkura tipa būvprojektam. 
Uzzināt vairāk
Daugavpils Dzelzsbetons nodarbojas ar saliekamā dzelzsbetona konstrukciju projektēšanu un ražošanu gan pašmāju tirgum, gan projektiem ārvalstīs.
Uzzināt vairāk
Inerto materiālu serviss nodarbojas ar transportbetona un dzelzsbetona ražošanai nepieciešamo sastāvdaļu ieguvi un videi draudzīgu būvniecības atkritumu pārstrādi.
Uzzināt vairāk
Betona pētījumu centrs ir vairākas laboratorijas, kas veic betona paraugu testēšanu, rezultātu analīzi, kā arī strādā pie jaunu produktu izpētes projektiem. 
Uzzināt vairāk