Karjera

Mūsu vērtīgākais resurss ir cilvēki – no kvalificētiem speciālistiem un ražošanas darbiniekiem līdz tālredzīgiem vadītājiem.

Kādēļ strādāt mūsu komandā?


Iespēja strādāt ar pasaules mēroga projektiem tepat Latvijā

Piedāvājam aizraujošu un dinamisku darba vidi, kurā radām produktus un nodrošinām pakalpojumus gan pašmāju tirgum, gan mūsu galvenajiem eksporta galamērķiem Skandināvijā un Lielbritānijā.


Profesionāla un atsaucīga komanda

Mūsu komandu veido zinoši un atsaucīgi vadītāji un lojāli darbinieki. Uzsākot darba gaitas, jaunajiem darbiniekiem līdzās ir brigadieris jeb mentors, kurš palīdz apgūt jaunos darba pienākumus un iejusties komandā.

 


Moderna un atbalstoša darba vide

Lai darbinieki justos droši un komfortabli, ievērojam augstākās drošības prasības, kā arī rūpējamies par ergonomisku darba vidi gan ražotnēs, gan administrācijas telpās.


Izaugsmes iespējas

MB Betons grupas komandā strādā vairāk nekā 500 darbinieku - sākot no kvalificētiem speciālistiem un ražošanas darbiniekiem līdz tālredzīgiem vadītājiem. 


Sociālas garantijas un veselības apdrošināšana

Sniedzam darbiniekiem drošības sajūtu ar veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kā arī atbalstām svarīgos dzīves notikumos.


Pasākumi darbiniekiem

Nodrošinām dažāda līmeņa profesionālās pilnveides pasākumus darbiniekiem, kā arī rūpējamies par atpūtas iespējām - kolektīva saliedēšanās pasākumiem, iespēju piedalīties sportiskos izaicinājumos u.c. aktivitātēs.

Profesionāla un dinamiska darba vide visā Latvijā  - pievienojies mūsu 500+ darbinieku komandai!

 

Sazinies ar mums