Ražošana

MB Betons ir viens no vadošajiem betona produktu ražotājiem Baltijas valstīs.

Dzelzbetona ražotne Liepājā

2021. gadā Liepājā atklājām mūsu jauno Dzelzsbetons MB ražotni, kas ir modernākā šāda veida ražotne Baltijā. Tā ir īpaši pielāgota dažādu betona fasādes un hibrīdelementu ražošanai, kuros tiek papildus iestrādāti, piemēram, ķieģeli, flīzes un citi dekoratīvi materiāli.

Padomāts par ilgtspējīgai ražošanai atbilstošu tehnisko aprīkojumu - svaiga betona atlikumu pārstrādes iekārtām, ūdens attīrīšanas un recirkulācijas sistēmām.

 

Tehnoloģiskais aprīkojums

Pateicoties modernam un augsti funkcionālam betona mezglam un plašam tehnoloģiskajam  aprīkojumam, spējam realizēt pat vairākus apjomīgus un sarežģītus projektus vienlaikus.

Tehnoloģiskajā aprīkojumā ietilpst vairākas betona maisīšanas iekārtas, dažādu materiālu uzglabāšanas silosi, svaiga betona atlikumu pārstrādes un ūdens attīrīšanas sistēma, Terazzo virsmu apstrādes iekārta u.c.

Spējam realizēt apjomīgus projektus

  • 10 000 m2 vienslāņu sienas mēnesī
  • 6 000 m2 divu un trīsslāņu sienas mēnesī
  • 17 000 m2 HCS mēnesī
  • 16 000 m2 ražošanas platība

Ilgtspējīga ražošana

Rūpējoties par CO2 samazināšanu, esam izstrādājuši trīs dažādas dzelzbetona produktu stratēģijas, kas mūsu klientiem sniedz iespēju izvēlēties piemērotāko opciju konkrētā projekta vides mērķu sasniegšanai.

 

Vairāk informācijas par mūsu vides un ilgstspējas aktivitātēm šeit.

No materiālu ieguves līdz ražošanai

MB Betons grupa  sastāv no vairākiem daudzpusīgiem uzņēmumiem, tādēļ spējam nodrošināt pilnu ražošanas ciklu.

Mūsu grupā ietilpst trīs minerālmateriālu ieguves karjeri, kas nodrošina nepieciešamās izejvielas betona ražošanai, akreditētas betona izpētes laboratorijas, plašs transportbetona tīkls un divas modernas dzelzsbetona ražotnes.

 

 

 

Izdevīgs ražotņu novietojums

MB Betons lielākais un jaunākais ražošanas komplekss atrodas Liepājā, loģistikai piemērotā lokācijā, kas ir vien dažu kilometru attālumā no ostām un valsts galvenajiem autoceļiem. Otra MB Betons ražotne atrodas Daugavpilī.

Sazinies ar mums