Viens no vadošajiem betona produktu ražotājiem Baltijā

Darbības jomas

Skatīt visas

Transportbetons

Transportbetons MB ir plašākais transportbetona ražošanas un piegādes tīkls Latvijā, kas nodrošina kvalitatīva betona operatīvu piegādi jebkura tipa būvprojektam.

Dzelzsbetons

MB grupas uzņēmumi Dzelzsbetons MB un Daugavpils Dzelzsbetons ir vieni no vadošajiem dzelzsbetona konstrukciju ražotājiem Baltijas valstīs.

Inerto materiālu serviss

Inerto materiālu serviss nodarbojas ar transportbetona un dzelzsbetona ražošanai nepieciešamo sastāvdaļu ieguvi un videi draudzīgu būvniecības atkritumu pārstrādi.

Betona pētījumi

Betona pētījumu centrs veic betona un minerālmateriālu testēšanu, rezultātu analīzi, kā arī strādā pie jaunu produktu izpētes projektiem.

Karjera

Mūsu vērtīgākais resurss ir cilvēki – no kvalificētiem speciālistiem un ražošanas darbiniekiem līdz tālredzīgiem vadītājiem.

Uzzināt vairāk

Profesionāla un dinamiska darba vide visā Latvijā  - pievienojies mūsu 500+ darbinieku komandai!

 

MB Betons

MB Betons ir betona produktu ražošanas uzņēmumu grupa Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar saliekamā dzelzsbetona konstrukciju projektēšanu un ražošanu, transportbetona ražošanu un piegādi, minerālmateriālu ieguvi un pārstrādi, kā arī veic betona izpēti un nodrošina betona testēšanu. MB Betons ir vairāk nekā 25 gadu pieredze Latvijas un ārvalstu tirgos, piemēram, Skandināvijā un Lielbritānijā.

MB grupā ietilpst Dzelzsbetons MB, Daugavpils Dzelzsbetons, Transportbetons MB, Betona pētījumu centrs un Inerto materiālu serviss. MB Betons dzelzsbetona ražotnes atrodas Liepājā un Daugavpilī un mums ir arī plašs transportbetona tīkls visā Latvijā. Kopumā grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 500 darbinieku.

MB Betons uzņēmumi ietilpst UPB uzņēmumu grupā