Modernākais un lielākais transportbetona tīkls Latvijā ar 11 rūpnīcām un plašu specializēto autoparku. Rūpnīcu piegādes attālums ir līdz 50 km jebkurā objektā valstī, papildus tam pieejama arī mobilā ražotne, kas ļauj betonu saražot tieši būvobjektā uz vietas. 

 

Pateicoties ražotņu izvietojumam un to jaudai, spējam garantēt kvalitatīva transportējamā betona operatīvu piegādi jebkurā vietā, laika posmā un daudzumā. Uzņēmums vairākus gadus pēc kārtas ieņem pirmo vietu Latvijā saražotā transportbetona apjoma ziņā.

 

2021. gadā UPB grupas uzņēmums Transportbetons MB investējis vairāk nekā 500 000 eiro pārvietojamā transportbetona ražotnē. Tā paredzēta operatīvai uzstādīšanai būvobjekta teritorijā un paplašina betona piegādes iespējas visā Latvijas teritorijā. Mobilā ražotne ļauj betonu saražot tieši būvobjektā uz vietas, kas ir īpaši svarīgi apjomīgos un intensīvos projektos, lai lielu produkta daudzumu piegādātu precīzi un augstā kvalitātē.

 

Mobilās ražotnes jauda ir ap 90 m3 betona stundā. Ražotni iespējams uzstādīt un demontēt vienas dienas laikā, tai nav nepieciešams atsevišķs elektrības pieslēgums un īpaši sagatavota uzstādīšanas vieta.

Aplūko mūsu ražotni darbībā ŠEIT!

 

< Atpakaļ