UPB Vadības konferencē lemj par holdinga attīstības plāniem. Uzņēmuma jaunā valde uzsāk aktīvu darbu

20. februārī notikušajā UPB ikgadējā Vadības konferencē tika pārrunāti holdinga tālākie attīstības soļi. Apskatot būvniecības tirgus tendences Baltijā, tika aizvērtēti ģeopolitiskie riski un iespējas. Konferencē tika nolemts nostiprināt un pilnveidot holdinga būvniecības resursu, attīstot tā iespējas realizēt vēl lielākus un tehniski sarežģītākus projektus.

UPB turpinās veikt investīcijas uzņēmuma attīstībā, 2015. gadā investējot 4 miljonus eiro ražošanas iekārtās, informācijas tehnoloģijās un programmatūrā, kā arī ēku un transporta parka atjaunošanā. Ņemot vērā holdinga jaunā biznesa virziena - mašīnbūves - panākumus starptautiskajos tirgos, turpināsies šī virziena attīstības atbalsts.

Kā viens no holdinga prioritārajiem eksporta tirgiem tika noteikta Lielbritānija, kur UPB ražotās koka-alumīnija stiklotās konstrukcijas gūst aizvien lielāku popularitāti. UPB kapitālsabiedrību Lielbritānijā reģistrēja 2014. gada martā un līdz šim veiksmīgi realizēti jau vairāki fasāžu projekti šajā valstī.

 

Paralēli biznesa virzienu un tirgu attīstībai, UPB turpinās arī jaunu produktu izstrādi, balstoties uz sinerģijas efektu starp dažādajām holdinga grupām. Kā vienu no pagājušā gada veiksmīgākajiem AILE Grupa un RK Metāls mašīnbūves sinerģijas produktiem var minēt motorizētās fasādes.

UPB vadības konference notiek jau 12. gadu. Tās mērķis ir sapulcēt holdinga grupu un departamentu vadītājus, lai apmainītos ar gūto pieredzi un vienotos par kopīgiem holdinga attīstības plāniem.