UPB iegūst pirmo vietu Reputācijas topā būvniecības un nekustamā īpašuma nozarē

Šī gada 28. maijā svinīgā ceremonijā tika paziņoti Uzņēmumu Reputācijas topa uzvarētāji, kuri vidū šogad bija arī UPB. Uzņēmums kopējā Reputācijas topā ieņēmis 109. vietu, kas ir līdz šim augstākais uzņēmuma sasniegums šajā topā.

Reputācijas topā tika izvērtētas arī vairākas nozares un kategorijā ‘Būvniecība un nekustamais īpašums’ UPB ieguvis pirmo vietu. Kopumā šajā kategorijā bija iekļauti 12 dažādi Latvijas uzņēmumi.

Arī iepriekšējos gados UPB ir atradies Reputāciju topā - uzņēmums 2008. gadā ieņēma 145. vietu, 2009. gadā – 134. vietu, 2011. un 2012. gadā – 138. vietu.

Reputācijas indekss veidojas, summējot iedzīvotāju un uzņēmēju vērtējumus astoņos reputācijas faktoros – laba reputācija, produkti un pakalpojumi, darba devēja tēls, korporatīvā komunikācija (saziņa ar sabiedrību), nākotnes orientācija, sociālā atbildība, atbildība pret vidi un eksporta potenciāls.

Reputācijas topu veido aģentūra Nords Porter Novelli, sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS sadarbībā ar laikrakstu Dienas Bizness un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru. Reputācijas topā apkopota informācija par 150 uzņēmumu rezultātiem.

Vairāk informācijas par topu šeit.