Plānojot jauno dzelzsbetona ražotni, mūsu mērķis bija optimizēt izejmateriālu un produkcijas plūsmas, un ražošanas procesus, tādējādi nodrošinot ātrāku un efektīvāku darbu. Lai to panāktu, aptuveni trešdaļu investīciju veido ieguldījumi tieši tehnoloģijās.

 

Ir izveidots moderns un augsti funkcionāls betona mezgls ar diviem betona mikseriem, no kuriem viens piemērots arī īpaši augstas veiktspējas jeb UHPC betona ražošanai. Liels uzsvars likts uz automatizāciju – visi uzpildīšanas mehānismi ir automatizēti ar konveijeriem, gaisa transportu.

 

Lai optimizētu izejmateriālu piegādi un uzglabāšanu, inerto materiālu uzglabāšanas tvertnes aprīkotas ar automatizētu izejmateriālu ielādes sistēmu. Tādā veidā izejmateriālu materiālu pieņemšanai vairs nav nepieciešamas papildu tehnikas vienības, iekrāvēji un darbaspēks, kā arī tiek būtiski samazināts izejmateriālu pieņemšanas laiks.

 

Jaunajā ražotnē liels uzsvars likts uz ilgtspējīgiem risinājumiem, lai panāktu pēc iespējas racionālāku resursu izmantošanu, piemēram, uzstādīta jaudīga ūdens attīrīšanas un recirkulācijas sistēma. Tās mērķis ir īstenot bezatlikumu ražošanas principu, atkārtoti izmantojot attīrīto ūdeni, kā arī atgūt šķembas un smilti, lai tās vēlreiz izmantotu ražošanā.

< Atpakaļ